Ogłoszenia parafialne (12 czerwca 2022 r.)

  1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), w piątek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

  1. Dziś o godz. 16:00 zostanie odprawiona Msza trydencka.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.

  1. W poniedziałek, 13 czerwca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.

  2. We wtorek, 14 czerwca odbędzie się spotkanie dla seniorów, o godz. 10:00 w naszym domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  3. W Boże Ciało 16 czerwca Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym tj.: o godz. 7.30, 9.00, 10:30 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:30 wyruszmy z procesją do czterech ołtarzy w stronę parafii św. Rodziny. Mszy Świętej o godz. 12:00 w tym dniu nie będzie. Zachęcamy dzieci komunijne do wzięcia udziału w procesji, szczególnie prosimy dziewczynki, aby sypały kwiatki. Próba sypania kwiatków w środę po Mszy Świętej wieczornej, o godz. 18:30. Ze względu na uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.

  4. 18 czerwca, w sobotę organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, do Częstochowy. Mamy kilka wolnych miejsc. Można się zapisywać po każdej Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie, bądź w kancelarii parafialnej.

Zapisy do czwartku 16 czerwca. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki podamy w Boże Ciało.

  1. Również 18 czerwca, w sobotę nasza Parafia organizuje Dzień Dziecka Niepełnosprawnego. Rozpocznie się on Mszą świętą o godz. 12:00 w naszym kościele, a po Mszy Świętej spotkanie w domu parafialnym i zawiązanie wspólnoty Rodzin Dzieci Niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci niepełnosprawne wraz z rodzicami do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

  1. Nieszpory niedzielne są odprawiane o godz. 17.30 i w tym miesiącu połączone z nabożeństwem czerwcowym. Zachęcamy do uczestnictwa.