Ogłoszenia parafialne (05 marca 2023 r.)

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu – I niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.
  2. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek i czwartek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  3. Tradycyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odpowiednio w piątek i niedzielę o godz. 17:15.
  4. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3813,89 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 600 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  5. II Niedziela Wielkiego Postu, 5 marca, przeżywana jest w Polsce jako „Dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami”. Tego dnia wspieramy polskich misjonarzy poprzez składanie ofiar do puszek na Dzieło Pomocy „Ad gentes”.
  6. W naszym kościele od I niedzieli Wielkiego Postu znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Podobnie jak w ubiegłym roku składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na pomoc mieszkańcom z Ukrainy na Święta Wielkanocne.
  7. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów na plebanii.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Czesława Gazdowska, Karolina Kryska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…