Ogłoszenia parafialne (06 listopada 2022 r.)

1. Dziś XXXII niedziela zwykła – I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w środę święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek
    św. Marcina z Tours, w sobotę św. Jozafata.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4281,33 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Spotkania w ramach Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 14:00 i w środę o godz. 14:30 w Domu Parafialnym.
  4. Nabożeństwa wypominkowe o godz.17:15. Potrwają do 15 listopada. W ostatni dzień będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach bez daty.
  5. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 po Wypominkach. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Do 8 listopada o godz.15:00 w kaplicy cmentarnej jak co roku, modlimy się za zmarłych. Zachęcamy gorąco do modlitwy za zmarłych i do zyskiwania odpustów.