Ogłoszenia parafialne (30 października 2022 r.)

  1. Dziś XXXI niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, w środę wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, w piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace remontowe naszej Parafii.
  3. W dniu jutrzejszym kończymy nabożeństwa różańcowe. Od środy, 2 listopada, nabożeństwa wypominkowe o godz.17:15. Potrwają do 15 listopada. W ostatni dzień będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach bez daty.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 po Różańcu. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. Spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj o godz. 16:00 w kościele.
  6. W uroczystość Wszystkich Świętych, która jest świętem nakazanym, Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. W tym dniu o godz. 15:00 na cmentarzu nabożeństwo za zmarłych z procesją różańcową. Dnia 02 listopada we wspomnienie wszystkich zmarłych Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
  7. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (choćby tylko w myśli), mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące W dniach 1 i 2 listopada za nabożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy i odmówienie tam modlitw „Ojcze nasz” i „Wierzę” można również uzyskać odpust zupełny za dusze czyśćcowe. Zachęcamy gorąco do modlitwy za zmarłych i do zyskiwania odpustów. W dniach 2-8 listopada o godz.15:00 w kaplicy cmentarnej jak co roku, będziemy modlić się za zmarłych.
  8. Pod chórem znajdują się kartki wypominkowe. Wypełnione wypominki można składać na tacę, a także do specjalnej skrzynki z napisem „wypominki”.
  9. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Ks. Artur odwiedzi chorych.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Stanisława Makowiak. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…