Ogłoszenia parafialne (06 lutego 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy V Niedzielę Zwykłą – I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w czwartek wspomnienie św. Scholastyki, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3138,40 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 300 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek, 14 lutego, o godz. 17:00 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych, zatytułowana: „Czy i dlaczego Msza św. jest ofiarą?”
  5. W związku z podwyżką cen gazu o 300 %, Caritas Diecezji Świdnickiej, który codziennie gotuje dla 1300 osób stanął przed dylematem zaprzestania gotowania dla biednych, stąd dziś w całej diecezji zbierane są ofiary do puszek na pokrycie kosztów gazu.
  6. We wspomnienie Matki Bożej z Lourdes Msza św. przypada 5 rocznica ustanowienia obecnego Proboszcza, którego z tej okazji polecamy modlitwie parafian. W przyszłą niedzielę w ramach ogłoszeń zostanie przedstawione sprawozdanie za kolejny rok pełnienia funkcji przez proboszcza.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Józef Janiszewski, Stanisław Mrowiec, Tomasz Konopiński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…