Ogłoszenia parafialne (08 maja 2022 r.)

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski, w sobotę święto św. Macieja.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. Dziś o godz. 16:00 zostanie odprawiona comiesięczna Msza trydencka.
  1. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłacanie euro za wyjazd. Tuż przed wyjazdem zorganizujemy jeszcze spotkanie na którym omówimy szczegóły wyjazdu. Dziękujemy. Informujemy, że są jeszcze wolne dwa miejsca last minute.
  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które będą odprawione o godz. 17.30 i połączone z nabożeństwem majowym.
  1. W piątek zostanie odprawione pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  1. W przyszłą niedziele o godz. 12:00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św.
  1. W poniedziałek 16 maja odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych zatytułowana: Komunia św. na rękę czy do ust? Formy udzielania komunii św.
  1. Dzisiaj w Domu Parafialnym będzie można kupić coś do zjedzenia (i nie tylko) wyprodukowane przez Panie z Ukrainy, którym pomaga nasza parafia. Cały dochód z tego mini kiermaszu jest oczywiście przeznaczony na pomoc dla nich.
  1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Maria Isańska-Mleczko, Renata Wroniarska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…