Ogłoszenia parafialne (15 maja 2022 r.)

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, w sobotę wspomnienie św. Jana Nepomucena.
  2. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W przyszłą niedzielę 22 maja, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity.
  5. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które będą odprawione o godz. 17.30 i połączone z nabożeństwem majowym.
  6. W poniedziałek 16 maja odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych zatytułowana: Komunia św. na rękę czy do ust? Formy udzielania komunii św.
  7. W najbliższy piątek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. ministrancka.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Stanisław Gałbasik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…