Ogłoszenia parafialne (10 czerwca 2018 r.)

 1. Przeżywamy X niedzielę zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby Apostoła; we wtorek bł. Władysława Błądzińskiego Męczennika i Towarzyszy; w środę św. Antoniego z Padwy; w czwartek bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.

 

 1. Przypominamy, że w związku z obowiązywaniem rozporządzenia o ochronie danych osobowych nie będą wydawane świadectwa chrztu, bierzmowania i inne dokumenty zawierających dane osobowe osobom trzecim, bez pisemnego upoważnienia od osób, których te dane dotyczą. Będziemy też musieli prosić o okazywanie dowodu tożsamości
  w/w przypadkach.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. W czwartek po mszy św. wieczornej.

 

 1. W najbliższą środę 13. czerwca nabożeństwo fatimskie z różańcem fatimskim oraz procesją z figurą na zakończenie nabożeństwa. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00.

 

 1. W sobotę 16. czerwca o godz. 18:00 w naszym kościele Mszę św. prymicyjną z uroczystym błogosławieństwem odprawi
  Ks. Neoprezbiter Tomasz Kula, pochodzący z parafii Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. W tym dniu również o godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z racji 16. dnia miesiąca. Za uczestnictwo w Mszy św. prymicyjnej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy do licznego udziału.

 

 1. W następną niedzielę 17. czerwca ulicami Wałbrzycha przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Początek marszu o godz. 15:00
  w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP na Piaskowej Górze, zakończenie przy kościele św. Józefa Robotnika, gdzie odbędzie się rodzinny festyn. Zachęcamy do licznego udziału.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Krystyna Pawlik i Krystyna Skibicka: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…