Ogłoszenia parafialne (10 października 2021 r.)

 1. Dziś przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dnia 7 października przeżywaliśmy jubileusz 50-lecia tytułu maryjnego naszej parafii oraz nasz parafialny odpust. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację i wszystkim uczestniczącym w naszym parafialnym święcie.
 4. Od 11 października w naszej parafii rozpoczynamy cykl katechez dla dorosłych. Będą się one odbywały w każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 17:00 w Domu Parafialnym. Temat I katechezy: „I nie wódź nas na pokuszenie”. Czy Bóg nas kusi – jak poprawnie rozumieć treść 6 prośby „Ojcze nasz”?
 5. Spotkania dla Seniorów w tym tygodniu we wtorek i czwartek w Domu parafialnym o godz. 10:00.
 6. W środę 13 października zostanie odprawione ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00.
 7. Fundacja św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychoterapeutyczne dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności za pomocą komunikatorów internetowych, telefonicznie oraz stacjonarnie na terenie województwa dolnośląskiego. Projekt finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych.
 8. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Scholi Dziecięcej. Dzieci, które nie są członkami scholi, a chciałyby w niej śpiewać również zapraszamy na spotkanie.
 9. Dziś XXI Dzień Papieski w naszym kraju podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych zbierane są ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 10. W piątek 15.10 o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza ministrancka. Taca będzie przeznaczona na fundusz ministrancki. Po Mszy św. spotkanie rodziców i ministrantów. Na Mszę i spotkanie zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 11. Informujemy, że mamy już nową książkę intencji na rok 2022.
 12. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Dariusz Udod, Robert Czajkowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…