Ogłoszenia parafialne (17 października 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek święto św. Łukasza, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Serdecznie zapraszamy.
  3. Za tydzień po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w Domu Parafialnym będzie można zjeść kawałek ciasta bądź zaopatrzyć się w nie do domu.
  4. We wtorek 19.10 o godz.18:45 odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Będzie miało miejsce w Domu Parafialnym.
  5. W piątek, 22 października, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity.
  6. Spotkania dla Seniorów w tym tygodniu we wtorek, czwartek i w piątek w Domu Parafialnym o godz. 10:00.
  7. Jutro, w ramach cyklu katechez dla dorosłych „Fundamenty” poświęconych Prawdom wiary, w kościele w Szczawnie Zdroju o godz. 19:45 katecheza pt. „Objawienie Boże”, którą poprowadzi ks. dr Zbigniew Chromy.
  8. Fundacja św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychoterapeutyczne dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności za pomocą komunikatorów internetowych, telefonicznie oraz stacjonarnie na terenie województwa dolnośląskiego. Projekt finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych. Numer kontaktowy u Księży.
  9. W piątek odprawiona została Msza św. w intencji LSO. Taca wyniosła 231zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Zbliża się miesiąc listopad w którym w sposób szczególny modlimy się za zmarłych. Kartki wypominkowe z konkretnymi datami do wzięcia na końcu kościoła przy prasie katolickiej.
  11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Andrzej Zabłocki. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…