Ogłoszenia parafialne (13 listopada 2022 r.)

1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie założycielki Sióstr Elżbietanek bł. Marii Luizy Merkert; w czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek bł. Karoliny Kózkówny. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:30 kilku kandydatów zostanie włączonych do grona Ministrantów.
  3. Spotkanie seniorów w tym tygodniu odbędzie się w sobotę 19 listopada o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  4. W dniach 17-20 listopada odbędą się kolejne rekolekcje diecezjalne. Gościem tegorocznej edycji będzie biblista ks. prof. Mariusz Rosik. Szczegóły na facebooku i stronie parafialnej.
  5. Nabożeństwa wypominkowe o godz.17:15. Potrwają do 15 listopada. W ostatni dzień będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach bez daty.
  6. Nieszpory niedzielne ok. godz. 17:30 po Wypominkach. Zachęcamy do uczestnictwa.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Tatiana Kałwak. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…