Ogłoszenia parafialne (20 listopada 2022 r.)

  1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii patronki muzyki, w czwartek świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. W przyszłym tygodniu w I Niedzielę Adwentu rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:30 5 kandydatów zostanie włączonych do grona Ministrantów.
  3. We wtorek 22 listopada o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę na koniec każdej Mszy św. będą święcone opłatki na stół wigilijny. Będzie je można nabyć w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz przy wyjściu z kościoła. Jednocześnie przypominamy, że nie upoważnialiśmy nikogo do roznoszenia opłatków po terenie naszej parafii.
  5. Spotkanie seniorów w tym tygodniu odbędzie się w środę, czwartek i piątek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  7. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Piotr Lisiowski i Przemysław Kądej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…