Ogłoszenia parafialne (15 listopada 2020 r.)

  1. Dziś XXXIII Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę Ofiarowanie NMP. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – patronalna uroczystość Akcji Katolickiej i LSO.
  2. W piątek, 20 listopada, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji LSO i ich rodzin. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na fundusz ministrancki.
  3. Wierni, którzy w listopadzie pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (choćby tylko w myśli), mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące. Wypominki za zmarłych odprawiamy od 2 listopada codziennie o godz. 17:15.
  4. Kancelaria czynna będzie tylko w czwartki od 16:00-17:30.
  5. Za tydzień nabożeństwo do św. Rity, rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18:00 w czasie której będziemy się także modlić za osoby śpiewające i grające w naszym kościele w związku ze wspomnieniem św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Józefa Szarowicz, Janusz Sawuła. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…