Ogłoszenia parafialne (15 stycznia 2023 r.)

  1. Dziś przeżywamy II Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Antoniego Opata, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszki – Dzień Babci.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku zaprosili nas do swoich domów. Wszystkim parafianom jeszcze raz życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wszelkich łask w tym łaski zdrowia w nowym Roku Pańskim 2023. Szczegóły związane z kolędą zostaną przedstawione w ramach rocznego sprawozdania 12 lutego w 6 rocznicę objęcia parafii przez obecnego proboszcza.
  3. Kancelaria parafialna wraca do trybu pracy sprzed kolędy. Będzie więc otwarta we wtorki o godz. 19:00 i w czwartki w godzinach od 16:00-17:30.
  4. W przyszłą niedzielę, 22 stycznia, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu spotkania seniorów z Państwem Banasiów od poniedziałku do piątku od godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy.
  6. W środę 18 stycznia po Mszy św. wieczornej pierwsze w tym roku spotkanie Rady Parafialnej.
  7. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  8. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Katechetycznym parafii św. Aniołów Stróżów odbędzie się koncert kolęd, którego współorganizatorem jest Fundacja św. Jerzego działająca przy naszej parafii. Szczegóły na plakacie.