Ogłoszenia parafialne (22 stycznia 2023 r.)

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto św. Pawła Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Anieli Merici, w sobotę św. Tomasza z Akwinu.
  2. Kancelaria parafialna wróciła do trybu pracy sprzed kolędy. Będzie więc otwarta we wtorki o godz. 19:00 i w czwartki w godzinach od 16:00-17:30.
  3. Dzisiaj zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  4. Spotkanie Seniorów w sobotę 28 stycznia o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  5. W tym roku powracamy do Festynów Parafialnych. Tegoroczny festyn odbędzie się w niedzielę 10 września. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 25.01 o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszamy osoby chcące się włączyć w organizację festynu na spotkanie.
  6. W naszym dekanacie, w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Wyszyńskiego, będą zorganizowane Nauki Przedmałżeńskie. Rozpoczną się Mszą św. w kościele dnia 25 lutego o godz. 17:00.
  7. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  8. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Ryszard Mazurkiewicz. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…