Ogłoszenia parafialne (18 października 2020 r.)

  1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego; w czwartek św. Jana Pawła II.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy do liczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie, w czasie którego będziemy w sposób szczególny prosili o ustanie epidemii w naszym kraju.
  3. W miniony piątek została odprawiona kolejna Msza św. ministrancka. Taca w tym dniu wyniosła 224 zł. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i złożone ofiary na fundusz ministrancki.
  4. W najbliższy czwartek 22 października o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się obowiązkowe spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, taca będzie zbierana na prace remontowe w naszym kościele.
  6. Pod chórem znajdują się kartki wypominkowe z konkretną datą. Jeśli chcecie byśmy modlili się w konkretny dzień za zmarłych z waszych rodzin, albo bez daty jeśli jest to obojętne. Wypełnione wypominki będzie można składać na tacę, a także do specjalnej skrzynki z napisem „wypominki” w kościele od przyszłej niedzieli i na cmentarzu w dniu 1 listopada. W tym dniu ministranci pod chórem i przy kaplicy cmentarnej będą sprzedawać znicze. Dochód będzie przeznaczony na fundusz ministrancki.
  7. Zgodnie z dekretem Biskupa Świdnickiego zachęcamy w związku z uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym do indywidualnego nawiedzania naszego cmentarza i rozłożenie tej wizyty na cały tydzień do 8 listopada. Przypominamy, że w tym czasie można przy okazji nawiedzenia cmentarza i modlitwy za zmarłych uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jadwiga Dzierbińska, Teresa Szaniukiewicz i Włodzimierz Błażejczak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…