Ogłoszenia parafialne (24 lipca 2022 r.)

  1. Dziś XVII Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – Patrona Kierowców, we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, w piątek św. Marty, Marii
    i Łazarza.
  2. Dzisiaj w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  3. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  4. W dniach 01-08 sierpnia odbędzie się XIX Piesza Pielgrzymka Świdnicka na Jasną Górę. Zapisy u ks. Wojciecha Oleksego z parafii Podwyższenia Krzyża w Wałbrzychu. W dniach pielgrzymki w ramach duchowego uczestnictwa będziemy modlić się w intencji pielgrzymów przed wieczorną Mszą św.
  5. Od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 będą prowadzane spotkania dla seniorów w Domu Parafialnym. Spotkania poprowadzą Państwo Marta i Arkadiusz Banasiowie.
  6. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17. Zachęcamy do uczestnictwa.
  7. Kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.