Ogłoszenia parafialne (24 października 2021 r.)

 1. Dziś przeżywamy XXX niedzielę zwykłą. Światowy Dzień Misyjny, zwany w Polsce Niedzielą Misyjną, to dzień solidarności misyjnej w całym Kościele powszechnym. W kościele w Polsce rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W kalendarzu liturgicznym
  w tym tygodniu w czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w Domu Parafialnym będzie można zjeść kawałek ciasta, zaopatrzyć się w ciasto oraz (i nie tylko) do domu.
 4. Spotkania dla Seniorów w tym tygodniu we wtorek i czwartek w Domu Parafialnym o godz. 10:00.
 5. We wtorek 26 października o godz. 18:45 w Domu Parafialnym odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla męskiej części kandydatów do bierzmowania.
 6. W najbliższą środę organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium św. Filomeny w Gniechowicach i do Sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy. W programie Msz św. u św. Filomeny, zwiedzanie Sanktuarium w Trzebnicy, czas na indywidualną modlitwę. Wyjazd o godz. 8:30. Przewidywany powrót ok. godz. 16:00. Koszt 40 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 7. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na prace remontowe naszej Parafii.
 8. Fundacja św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychoterapeutyczne dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Projekt finansowany jest ze środków PFRON-u. Numer kontaktowy u Księży.
 9. Zbliża się miesiąc listopad w którym w sposób szczególny modlimy się za zmarłych. Kartki wypominkowe z konkretnymi datami do wzięcia na końcu kościoła przy prasie katolickiej.
 10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Franciszek Godlewski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…