Ogłoszenia parafialne (24 września 2017 r.)

  1. Przeżywamy XXV Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa; w środę św. Wincentego a Paulo; w czwartek św. Wacława (patrona katedry świdnickiej); w piątek święto św. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w sobotę św. Hieronima – Doktora Kościoła.
  2. Ze względu na małą frekwencję pielgrzymka do Gietrzwałdu i Wilna zostaje odwołana. Osoby, które wpłaciły pieniądze na pielgrzymkę proszone są o ich odbiór u ks. Proboszcza.
  3. Zgodnie z zaleceniem Biskupa Świdnickiego, w piątek 29 września rozpoczniemy nowennę, przed oddaniem naszej diecezji Niepokalanemu Sercu Maryi, które nastąpi 8 października na zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej diecezji.
  4. W najbliższą środę 27 września o godz. 19.00 spotkanie oazy dorosłych. Zapraszamy na to spotkanie wszystkim, którzy chcieliby pogłębić swoje życie duchowe. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie.
  5. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe przed Najświętszym Sakramentem codziennie o godz. 17.30.
  6. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na prace remontowe. Dziękujemy wszystkim za składane ofiary.
  7. Dnia 5 października od godz. 8.00 w przychodni „Biały Kamień” przy ul. Wysockiego odbędą się badania dopplerowskie oraz usg narządów wewnętrznych. Bliższe informacje na plakacie w gablocie oraz w przychodni.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marianna Kowalska i Andrzej Zawistowski: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…