Remonty u św. Jerzego w Wałbrzychu.

W ostatnim czasie udało się odświeżyć kaplicę cmentarną. Kupiliśmy nowe krzesła, obrazy, zrobiono dwie ścianki oddzielające prezbiterium od reszty kaplicy, zmieniliśmy też nieco ustawienie poszczególnych elementów wystroju wnętrza. Po renowacji kaplica wygląda następująco
Przypomnijmy, że wśród innych remontów kończymy przełożenie dachu w transepcie, będą do końca października zrobione również dwie wieżyczki, będące klatką schodową na strych kościoła.
Zmienione zostało również obejście przy plebanii. Zlikwidowaliśmy murek oraz zrobiliśmy nowe schody do kancelarii parafialnej (w najbliższym czasie postaramy się również o odpowiednią barierkę). Przed nami instalacja kraty przesuwnej w kościele, instalacja witraży oraz miejsca na relikwie św. Rity, które zostaną wprowadzone 22 października przez naszego Księdza Biskupa.