Ogłoszenia parafialne (26 czerwca 2022 r.)

 1. Dziś XIII Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek NMP Nieustającej Pomocy, we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, w środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w piątek uroczystość Najdroższej Krwi Chrystusa.
 2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
 3. Nabożeństwa czerwcowe do czwartku włącznie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa. W piątek rozpoczyna się miesiąc lipiec szczególnie dedykowany Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Krwi Chrystusa, która jest zapłatą naszego zbawienia.
 4. Od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 będą prowadzane spotkania dla seniorów w Domu Parafialnym. Spotkania poprowadzą Państwo Marta i Arkadiusz Banasiowie.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.15. Ponieważ będzie nas tylko dwóch prosimy nie odkładać spowiedź na czas tuż przed Mszą św. bo może się okazać, że ktoś nie zdąży. W sobotę
  o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
 6. Nieszpory niedzielne są odprawiane o godz. 17.30 i w tym miesiącu połączone z nabożeństwem czerwcowym. Zachęcamy do uczestnictwa.
 7. Dziś żegnamy Ks. Jarosława, który po 3-letniej pracy w naszej parafii przechodzi do innej placówki. Polecamy Ks. Jarosława modlitwie wszystkich parafian i życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy wikariusza parafii św. Jana Apostoła
  i Ewangelisty w Dziećmorowicach. Jednocześnie informujemy, że w związku z coraz większymi brakami wśród duchowieństwa w naszej diecezji od 27 czerwca w naszej parafii przez jakiś czas (przynajmniej rok) będzie pracowało tylko dwóch Księży.
 8. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
 9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marian Solak, Iwona Boroń. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…