Ogłoszenia parafialne (26 marca 2023 r.)

1. Dziś przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej – rozpoczynamy Wielki Tydzień.
  2. Dziś przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace remontowe. Dziękujemy za wsparcie.
  3. Rozpoczynamy dzisiaj w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Tomasz Krupnik, proboszcz parafii św. Marii Magdaleny w Wójtowicach. Witamy serdecznie Ks. Tomasz w naszej wspólnocie parafialnej. Plan rekolekcji jest następujący: w dniu dzisiejszym nauki na Mszach o godz. 7:30, 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz.17:15. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z nauką o godz. 9:00 i 18:00. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek od 8:00-9:00 i od 17:00-18:00. W tych dniach Mszy św. o godz. 7:00 nie będzie. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Adoracja Krzyża z ucałowaniem na zakończenie Relikwii Drzewa Krzyża św.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z Ks. Rekolekcjonistą w Domu Parafialnym.
  5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odpowiednio w piątek i niedzielę o godz. 17:15.
  6. W naszym kościele znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna posłuży na pomoc mieszkańcom z Ukrainy na Święta Wielkanocne.
  7. Dnia 31 marca o godz. 20:00 w naszej parafii zostanie odprawiona Msza Św. na rozpoczęcie 5 Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Wałbrzychu. Do wyboru 4 trasy. Zapisać się można na stronie EDK. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  8. Pod chórem znajdują się paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł i palmy na Niedzielę Palmową w cenie 15 zł.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Elżbieta Pleśnierowicz, Marianna Kisła i Franciszka Szulowska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…