Ogłoszenia parafialne (27 listopada 2022 r.)

  1. Dziś I Niedziela Adwentu. W kalendarzu liturgicznym w środę święto św. Andrzeja, w sobotę wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  3. Dzisiaj na koniec każdej Mszy św. są święcone opłatki na stół wigilijny. Będzie je można nabyć w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz przy wyjściu z kościoła. Jednocześnie przypominamy, że nie upoważnialiśmy nikogo do roznoszenia opłatków po terenie naszej parafii.
  4. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci by przynosiły na roraty lampiony.
  5. W ramach programu Rodzina Rodzinie w której uczestniczy nasza parafia chcemy zakupić na święta najpotrzebniejsze produkty dla rodzin z Ukrainy i wysłać im przed świętami. Ofiary na ten cel można składać do 16 grudnia do puszki z tyły kościoła z napisem „Rodzina Rodzinie”.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Ks. Artur odwiedzi chorych.
  7. Spotkanie seniorów w tym tygodniu odbędzie się we wtorek, w środę i piątek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  8. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Anna Basztura, Zofia Stanczykiewicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…