Ogłoszenia parafialne (27 sierpnia 2023 r.)

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  3. Do puszek na loterię fantową zebraliśmy 2138,60 zł. Bardzo dziękujemy za wsparcie.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek i czwartek o 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź o 17:30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Ks. Artur odwiedzi chorych.
  7. W czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30. Od września wraca normalny harmonogram pracy kancelarii, która będzie otwarta we wtorek o godz. 19:00 oraz w czwartek w godz. 16:00 – 17:30.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Alfonsa Biłkszto. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…