Ogłoszenia parafialne (20 sierpnia 2023 r.)

  1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, we wtorek wspomnienie NMP Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja, w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. przedstawiciele Rady Parafialnej oraz organizatorzy naszego festynu parafialnego będą zbierać do puszek ofiary na fanty do tradycyjnej loterii fantowej. Z góry dziękujemy za składane ofiary.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów w poniedziałek i środę o 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  5. We wtorek, 22 sierpnia, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  7. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.