Ogłoszenia parafialne (04 lipca 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy XIV Niedziele Zwykłą. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  2. W ubiegłą niedziele taca przeznaczona na prace remontowe wyniosła 3242.75 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 500 zł. Dziękujemy za wsparcie naszych remontów.
  3. W dniu dzisiejszym ministranci naszej parafii, m. in. dzięki Waszym ofiarom rozpoczynają wypoczynek nad morzem. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. W środę z racji pierwszej środy miesiąca nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa, które odprawimy przed Mszą wieczorną.
  5. Przez cały miesiąc lipiec bezpośrednio przed Mszą św. wieczorną litania do Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Nasza parafia otrzymała dotację z Ministerstwa Rodziny i Polityki Socjalnej w ramach senioralnego programu „Aktywni+”. W ostatni czwartek zgodnie z zapowiedzią rozpoczęliśmy kolejny program skierowany do seniorów.
  7. Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kątem miażdżycy, osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli zalecane szczególnie po przejściu COVID-19. W najbliższy wtorek 6 lipca o godz. 14:00 na parkingu parafialnym w specjalnym Ambulansie Diagnostycznym będzie możne przejść w/w badania. Szczegóły na ulotkach i plakacie przy wyjściu
    z kościoła.
  8. Przypominamy, że lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godzinach 16:00-17:30.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Mieczysław Rutkowski, Danuta Słowik, Władysław Pawełek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…