Ogłoszenia parafialne (27 czerwca 2021 r.)

  1. Dziś przeżywamy XIII Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu  poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, we wtorek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w czwartek Najdroższej Krwi Chrystusa, w sobotę święto św. Tomasza.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace remontowe. Dziękujemy za wsparcie naszych remontów.
  3. W ubiegłą niedziele ministranci zebrali do puszek 1257,75zł. Bóg zapłać za złożone ofiary, które wesprą ich wyjazd wakacyjny.
  4. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są codziennie do środy włącznie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa. Od 1lipca przez cały miesiąc bezpośrednio przed Mszą św. wieczorną litania do Najdroższej Krwi Chrystusa.
  5. Nasza parafia otrzymała dotację z Ministerstwa Rodziny i Polityki Socjalnej w ramach senioralnego programu „Aktywni+”. W najbliższym czasie ruszy naszej parafii skierowana do seniorów propozycja aktywnej formy spędzania czasu. Otrzymaliśmy także z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotację na kolejną część odwodnienia naszego kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  7. Od 1 lipca w okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godzinach 16:00-17:30.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Genowefa Pietkun. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…