Ogłoszenia parafialne (04 września 2022 r.)

1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła – I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w czwartek święto Narodzenia NMP.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4228,47 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 700 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Po Nowennie Pompejańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Kancelaria wraca do porządku przedwakacyjnego. Będzie czynna we wtorki i czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  5. Informujemy, że rozpoczynamy zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania które potrwają do końca września. Zapisy będą odbywać się
    w zakrystii po niedzielnej Mszy św. bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać z zapisami.
  6. Trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian. Różaniec pompejański zaczynamy codziennie o godz. 17:00. Przypominamy, że w związku z nieszporami niedzielnymi,
    w niedziele nowenny pompejańskiej część bolesną różańca św. będziemy odmawiać indywidualnie.
  7. Wraz z parafią Wniebowzięcia NMP w Szczawnie Zdroju, z którą wspólnie postawiliśmy Krzyż na Chełmcu organizujemy pielgrzymkę. W sobotę 10 września wyruszymy z naszych parafii na Chełmiec, by tam ok. godz. 12:00 odprawić Mszę św. w obecności relikwii Drzewa Krzyża św.. Następnie przewidziany jest międzyparafialny piknik integracyjny. Z naszej parafii wychodzimy o godz. 10:00. Opiekun ministrantów zaprasza wszystkich ministrantów i kandydatów na wspólną spinaczkę będzie to także pierwsza po wakacjach zbiórka ministrancka.
  8. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj przedstawiciele Akcji Katolickiej zbierają podpisy pod projektem ustawy „W obronie chrześcijan”.