Ogłoszenia parafialne (11 września 2022 r.)

1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek uroczystość NMP Bolesnej – patronki Wałbrzycha, w piątek świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.
  2. Jak co roku, dnia 8 września rozpoczęła się Nowenna przed Uroczystością MB Bolesnej – Patronki naszego miasta. W poniedziałek 12 września w ramach nowenny przypada dyżur naszej parafii. W tym dniu jesteśmy zaproszeni na Mszę św. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 20:00, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.
  3. We wtorek, 13 września, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  4. Spotkanie w ramach Klubu Seniora we wtorek i sobotę o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  5. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. po Nowennie Pompejańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  7. Trwają zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania. Zakończą się do końca września. Zapisów można dokonać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać.
  8. Trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian. Różaniec pompejański zaczynamy codziennie o godz. 17:00.
  9. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj przedstawiciele Akcji Katolickiej zbierają podpisy pod projektem ustawy „W obronie chrześcijan”.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jacek Dudek oraz Irena Anczok. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…