Ogłoszenia parafialne (05 lutego 2023 r.)

1. Dziś przeżywamy V Niedzielę zwykłą – I niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastyki, w sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3161,27 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów w czwartek i piątek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę 11 lutego z okazji Dnia Chorego Msza św. o godz. 12:00 z udziałem niepełnosprawnych. Po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym.
  6. W związku z planowanym festynem i potrzebnym środkami na fanty i nagrody na końcu kościoła znajduje się puszka z napisem „na festyn”. Środki z puszki posłużą na zorganizowanie festynu.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Maria Drożdżyńska, Mieczysław Warchoł. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…