Ogłoszenia parafialne (29 stycznia 2023 r.)

  1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek święto poświęcenia katedry świdnickiej; we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko; w czwartek święto Ofiarowania Pańskiego (dzień życia konsekrowanego), w piątek wspomnienie św. Błażeja – patrona od chorób gardła.
  2. W naszym dekanacie, w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Wyszyńskiego, będą zorganizowane Nauki Przedmałżeńskie. Rozpoczną się Mszą św. w kościele dnia 25 lutego o godz. 17:00.
  3. Dziś jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe. Bardzo dziękujemy za wspieranie remontów w naszej parafii.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W sobotę
    o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Krystyna Mróz. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…