Ogłoszenia parafialne (28 kwietnia 2024 r.)

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, we wtorek wspomnienie św. Piusa V, w czwartek św. Atanazego, w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski, w sobotę wspomnienie św. Floriana.

2. Dzisiaj jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.

3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica W piątek spowiedź o 17:30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. Ks. Artur odwiedzi w tym dniu swoich chorych, dopiero od godziny 09:30.

5. W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. wolontariusze Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej będą pod kościołem zbierali ofiary na rzecz Wałbrzyskiego Hospicjum. Akcji patronuje Biskup Świdnicki.

6. W środę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.

7. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej, do południa, będzie możliwość nabycia ciasta, kawy bądź herbaty w naszym domu parafialnym. Będzie możliwość również nabycia magnesu św. Jerzego, z okazji 130 – lecia istnienia naszej Parafii.