Ogłoszenia parafialne (06 czerwca 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy X Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3064,87 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. W najbliższą środę o godz. 16:30 odbędzie się pierwsze pocovidowe spotkanie Bractwa św. Rity. Spotkanie będzie miało miejsce w Sali św. Rity na plebanii.
  4. W uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zgodnie z postanowieniem zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu oraz prośbą bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego odnowimy Akt Poświęcenia NSPJ na Mszy św. o godz. 18:00.
  5. W przyszłą niedzielę 13 czerwca odprawimy nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Przypominamy, że w tym dniu na mszy św. wieczornej wprowadziliśmy intencje zbiorowe za żywych i zmarłych. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać intencje tradycyjnie w zakrystii lub w kancelarii.
  6. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.