Ogłoszenia parafialne (13 czerwca 2021 r.)

  1. Dziś przeżywamy XI Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  2. Dzisiaj odprawimy nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Przypominamy, że w tym dniu na mszy św. wieczornej wprowadziliśmy intencje zbiorowe za żywych i zmarłych. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać intencje tradycyjnie w zakrystii lub w kancelarii
  3. W piątek, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zgodnie z postanowieniem zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu oraz prośbą bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego odnowimy Akt Poświęcenia NSPJ na Mszy św. o godz. 18:00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W piątek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji LSO naszej Parafii i ich rodzin. Taca przeznaczona będzie na fundusz ministrancki.
  6. W przyszłą niedziele ministranci po każdej Mszy św. będą zbierali ofiary do puszek przeznaczone na wyjazd wakacyjny.
  7. Dnia 20 czerwca o godz. 15:30 obędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami. Obecność obowiązkowa.