Ogłoszenia parafialne (07 kwietnia 2024 r.)

1. Przeżywamy niedzielę w Oktawie Wielkanocnej czyli Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. do południa w Domu Parafialnym, istnieje możliwość nabycia ciasta oraz waty cukrowej. Zapraszamy.
  3. We wtorek o godz.10:00 w Domu Parafialnym kolejne spotkanie seniorów.
  4. W środę 10 kwietnia o godz. 19:00 spotkanie przed bierzmowaniem dla kandydatów. Obecność obowiązkowa. Spotkanie będzie miało miejsce w kościele.
  5. Dnia 14 kwietnia odbędzie się II Wałbrzyski Marsz Papieski, który zakończy się Mszą św. w Sanktuarium Krzyża św. na Podzamczu. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. Dnia 20 kwietnia o godz. 10:00 obędzie się spotkanie przed I Komunią św. dzieci i rodziców. Obecność obowiązkowa.
  7. W czwartek 18 kwietnia planowana jest pielgrzymka na Górę św. Anny oraz do Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Zapisy u Proboszcza lub Pani Marii Szydłowskiej.
  8. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Alicja Nogawka, Stefania Ruda, Czesława Olender. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…