Ogłoszenia parafialne  (14 kwietnia 2024 r.)

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. W Kościele w Polsce przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W dniu dzisiejszym również obchodzimy Święto Chrztu Polski.

2. W środę 17 kwietnia o godz. 19:00 spotkanie przed bierzmowaniem dla kandydatów. Obecność obowiązkowa. Spotkanie będzie miało miejsce w kościele. Na spotkanie na 15 min. zapraszamy również świadków bierzmowania.

3. Dnia 20 kwietnia o godz. 10:00 obędzie się spotkanie przed I Komunią św. dzieci i rodziców. Obecność obowiązkowa.

4. W czwartek 18 kwietnia wyjazd na pielgrzymkę na Górę św. Anny oraz do Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Wyjazd o godz. 8:00. Zbiórka przy kościele.

5. Dnia 25 kwietnia będziemy uroczyście obchodzić 130-lecie istnienia naszej parafii. W tym dniu Mszę o godz. 17:00 odprawi JE Ks. Bp Marek Mendyk, który podczas liturgii udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Prosimy osoby, które zamówiły intencje w tym dniu o przybycie na Mszę św. na godz. 17:00.

6. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.

7. W przyszłą sobotę o godz. 11:00 zbiórka ministrantów przed uroczystością odpustową.

8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Adam Rychlicki, Zbigniew Kowalski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…