Ogłoszenia parafialne (07 marca 2021 r.)

 1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu, pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3175,85 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 300 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
 3. Droga Krzyżowa w naszej parafii w piątek o godz. 17.15, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
 4. Dziś odbywa się zbiórka do puszek na misje „ad gentes”.
 5. Parafia pw. św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu organizuje pomoc dla chłopców niepełnosprawnych intelektualnie przebywających w Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr de Notre Dame w Świebodzicach. Zbiórka potrwa do Niedzieli Palmowej (włącznie). Dary prosimy składać w każdą sobotę w godz. od 08:00 do 11:00 na plebani oraz w kościele codziennie przy bocznym ołtarzu (tylko środki czystości i higieny osobistej). Za każdy złożony dar serdeczne Bóg zapłać.
 6. Nasza Parafia prowadzi punkt darmowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji PIT za 2020 r. Z pomocy można korzystać w każdą sobotę od 08:00 do 11:00 na plebanii.
 7. We wtorek 9 marca o godz. 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla męskiej części kandydatów do bierzmowania.
 8. Za tydzień 14 marca o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w kościele. Obecność obowiązkowa.
 9. Trwa nabór uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 do klas 0 i 1. Szkoła mieści się na terenie naszej parafii. Szczegółowe informacje można otrzymać w Sekretariacie Szkoły, który mieści się na I piętrze.
 10. W naszym kościele od I niedzieli Wielkiego Postu znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na zakup żywności dla najbardziej potrzebujących.
 11. W dniu 16 marca we wtorek do godz. 13:00 w NZOZ Śródmieście-Biały Kamień w Wałbrzych odbędą się badania USG. Bliższe informacje w Przychodni i na tablicy ogłoszeń.
 12. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Andrzej Ferrarius, Halina Letka i Ludwika Niemiec. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…