Ogłoszenia parafialne (07 sierpnia 2022 r.)

  1. Dziś XIX Niedziela Zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Dominika, we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę św. Wawrzyńca, w czwartek wspomnienie św. Klary, w sobotę święto Zaśnięcia NMP – Matki Bożej Kalwaryjskiej.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3772,10 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 500 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Dnia 13 sierpnia w naszym kościele od godz. 10:00 wraz z Fundacją Królowej Różańca Świętego rozpoczniemy Pompejański Dzień Skupienia, który potrwa do wczesnych godzin popołudniowych. Od godz. 9:30 będzie możliwość spowiedzi. W programie oprócz różańca, konferencja maryjna, Msza św. z uczczeniem relikwii bł. Bartolo Longo. Pod koniec spotkania przewidziany jest poczęstunek.
  4. W sobotę, 13 sierpnia, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  5. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Mirosław Skrobiński, Kazimierz Wilczyński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…