Ogłoszenia parafialne (20 czerwca 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy XII Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie NMP Przyczyny Naszej Radości, w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Dzisiaj o godz. 15:30 odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiary do puszek przeznaczone na wyjazd wakacyjny. Taca z piątkowej Mszy ministranckiej wyniosła 250 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  5. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. We wtorek, 22 czerwca, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity i wrzucanie ich do skrzynki z napisem Nowenna do św. Rity.
  7. W czwartek 24 czerwca po Mszy św. wieczornej odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie Rady Parafialnej.
  8. W piątek 25 czerwca zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci i młodzieży z racji zakończenia roku szkolnego.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Zbigniew Bąk. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…