Ogłoszenia parafialne (16 kwietnia 2023 r.)

1. Przeżywamy niedzielę w Oktawie Wielkanocnej czyli Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś o godz. 17:30 niedzielne nieszpory, które powracają po przerwie wielkopostnej.
  3. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek i środę o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  4. Jak być może wiadomo trwa akcja obywatelska w obronie polskich lasów. Dziś po każdej Mszy św. można złożyć swój dobrowolny podpis pod obywatelskim projektem ustawy mającym chronić polskie lasy przed ingerencją z zewnątrz.
  5. W przyszłą sobotę, 22 kwietnia zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę 23 kwietnia po Mszy o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Za tydzień 23 kwietnia pod kościołami wałbrzyskich parafii odbędzie się „Żonkilowa Kwesta” na rzecz wałbrzyskiego hospicjum objęta patronatem Biskupa Świdnickiego.
  8. Dnia 24 kwietnia przypada nasz odpust parafialny. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem JE Bpa Marka Mendyka zostanie odprawiona o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich na nasze parafialne święto.
  9. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie w środę 26 kwietnia o godz. 19:00 w Kościele.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Czesław Pawełczyk, Stefania Nizińska i Waldemar Wierciński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…