Ogłoszenia parafialne (23 kwietnia 2023 r.)

  1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, we wtorek święto św. Marka, w środę uroczystość św. Jerzego; w piątek wspomnienie św. Ludwika Grignon de Montforta; sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Dzisiaj pod kościołami wałbrzyskich parafii odbywa się „Żonkilowa Kwesta” na rzecz wałbrzyskiego hospicjum objęta patronatem Biskupa Świdnickiego.
  4. Jutro, 24 kwietnia zostanie odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa pod przewodnictwem JE Bpa Marka Mendyka. Zostanie odprawiona o godz. 17:00, a nie jak zwykle o 18:00. Zapraszamy wszystkich na nasze parafialne święto.
  5. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek, czwartek i piątek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie w środę 26 kwietnia o godz. 19:00 w Kościele.
  7. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Pragi w sobotę 13 maja. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do Pragi, zwiedzanie z przewodnikiem – Zwiedzanie Hradczan, Most Karola,, Rynek Staromiejski, Plac Wacława, czas na zakup pamiątek. Cena 270 zł od osoby (w cenie bilet na Hradczany). Więcej szczegółów bliżej wyjazdu. Zapisy u Ks. Proboszcza.
  9. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Michał Mika, Józefa Muszyńska, Krystyna Skupniewicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…