Ogłoszenia parafialne (17 września 2023 r.)

  1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, w środę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek święto św. Mateusza, w sobotę wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  2. W zeszłą niedzielę odbył festyn parafialny z okazji urodzin Matki Bożej. Pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w jego organizację, wszystkim fundatorom nagród, sponsorom oraz parafianom i gościom, za stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery. Imienne podziękowania wyślemy w najbliższym czasie. Szczególne podziękowania składamy Panu Piotrowi Sapalskiemu, prowadzącemu nasz rodzinny festyn. Podobnie jak w ubiegłych latach festyn okazał się także sukcesem finansowym, gdyż udało nam się zebrać ok. 15 tys. złotych na prace remontowe naszej świątyni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W piątek, 22 września, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu spotkanie seniorów w poniedziałek o godz. 10:00, które odbędzie się w Domu Parafialnym.
  6. Informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania które potrwają do końca września. Zapisy będą odbywać się w kościele po niedzielnej Mszy św. bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać
    z zapisami.
  7. Informujemy, że jest już Księga Intencji na rok 2024 r. Osoby, którym zależy na konkretnej dacie zapraszamy do zakrystii bądź kancelarii.
  8. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.