Ogłoszenia parafialne (19 lutego 2023 r.)

  1. Dziś przeżywamy VII Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post okres pokuty i nawrócenia. Msze św. w tym dniu o godz.: 07:00, 09:00 i 18:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  2. W przyszłą środę, 22 lutego, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu spotkania seniorów w wtorek i czwartek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W środę 22 lutego rozpoczynamy Wielki Post. Tradycyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odpowiednio w piątek i niedzielę o godz. 17:15.
  6. Przypominamy, że w związku z planowanym festynem i potrzebnym środkami na fanty i nagrody na końcu kościoła znajduje się skrzynka z napisem „na festyn”. Środki z niej posłużą do zorganizowania festynu. Dziękujemy za wsparcie.