Ogłoszenia parafialne (21 lutego 2021 r.)

  1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  2. Droga Krzyżowa w naszej parafii w piątek o godz. 17.15, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Spotkania scholi dziecięcej odbywają się w poniedziałki o godz.16:30 i w soboty o godz. 10:00. Z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca.
  4. W piątek została odprawiona kolejna Msza św. ministrancka, taca w tym dniu wyniosła 307 zł. Bóg zapłać.
  5. Jutro, 22 lutego o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity i wrzucanie ich do skrzynki z napisem Nowenna do św. Rity.
  6. Nasza Parafia prowadzi punkt darmowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji PIT za 2020 r. Z pomocy można korzystać w każdą sobotę od 08:00 do 11:00 na plebanii.
  7. W naszym kościele od I niedzieli Wielkiego Postu (czyli od dzisiaj) znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na zakup żywności dla najbardziej potrzebujących. Pod koniec Wielkiego Postu członkowie Rady Parafialnej dokonają podliczenia ofiar, po czym zakupi się odpowiednie produkty.
  8. W przyszłą niedziele przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marianna Sawicka, Władysława Florczak, Hanna Szołtaniak, Anna Puchała, Robert Krzyżkowski. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…