Ogłoszenia parafialne (23 października 2022 r.)

1. Dziś XXX niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym w piątek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Trwa miesiąc październik. Różaniec codziennie o godz. 17:15. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 po Różańcu. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  4. Spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 w kościele.
  5. Pod chórem znajdują się Kartki Wypominkowe, z konkretnymi datami. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych w mianowniku.
  6. Przypominamy, że praca kancelarii parafialnej odbywa się we wtorek o godz. 19:00 i w czwartek od 16:00-17:30.
  7. Informujemy, że jest już Księga Intencji na przyszły rok. Osoby, którym zależy na konkretnych terminach zapraszamy do kancelarii bądź zakrystii.
  8. Spotkania w ramach Klubu Seniora w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 10:00.
  9. W poniedziałek 24 października o godz. 17:00 w Bibliotece pod Atlantami odbędzie się prelekcja pt: „Tajemnice wałbrzyskich kościołów”. Prelekcja odbędzie się w ramach tygodnia z regionem, a poprowadzi ją nasz parafianin Adrian Ziątek. Zapraszamy do udziału.