Ogłoszenia parafialne (27 marca 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Dzisiaj również przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace remontowe.
  3. W przyszłą niedzielę, 3 kwietnia, rozpoczniemy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Zbigniew Chromy. Plan podamy w przyszłą niedzielę.
  4. W naszym kościele od I niedzieli Wielkiego Postu znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na pomoc Ukrainie.
  5. Tradycyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odpowiednio w piątek i niedzielę o godz. 17:15.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź po Drodze Krzyżowej. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Księża odwiedzą chorych zgłoszonych wcześniej w kancelarii, w zakrystii bądź telefonicznie.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Krystyna Michalak, Barbara Bryk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…