Ogłoszenia parafialne (30 lipca 2023 r.)

  1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, we wtorek św. Alfonsa Marii Liguoriego, w piątek św. Jana Marii Vianneya. W przyszłą niedziele Niedziela Przemienienia Pańskiego.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów wtorek i piątek o 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź o 17:30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  6. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Halina Gawlik, Kazimierz Janus. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…